/pl/zawody/kalendarz

Szanowni Państwo,

LKJ Solec w Bieruniu z ogromną przyjemnością zaprasza do wsparcia i współpracy przy organizacji pierwszych w województwie śląskim Mistrzostw Polski Południowej (MPP) oraz międzynarodowych zawodów w sportowych rajdach konnych.

Impreza, którą swoim honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Śląskiego odbędzie się w dniach 07 - 08.06.2024 r.,w jednym z najbardziej urokliwych miejsc naszego regionu – gminie Ogrodzieniec na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

MPP rozegrane zostaną w 4 kategoriach MPP Seniorów, MPP Juniorów i Młodych Jeźdźców, MPP Amatorów i MPP Amatorów Kuce (konkurs specjalny). Prawo startu w Mistrzostwach mają zawodnicy zrzeszeni w klubach zarejestrowanych w Związkach Jeździeckich południowej Polski,
województwa: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, opolskie, podkarpackie, dolnośląskie, lubelskie, mazowieckie, łódzkie wielkopolskie, lubuskie lub zawodnicy BPK z terenów ww. związków oraz zaproszeni goście. Regulamin MPP , Propozycje MPP w załączeniu.
Impreza jest zorientowana na popularyzację naszej konkurencji. Sportowe rajdy konne to wspaniała konkurencja, która promuje sportową aktywności, zasady "fair play” i dobrostan koni, jak również zachęca do zdrowego stylu życia.
Każde wsparcie tego wydarzenia uzyskane z Państwa strony będzie mile widziane.
Uzyskaliśmy już wsparcie finansowe ze Śląskiego Związku Jeździeckiego.

Z poważaniem,
Prezes LKJ Solec w Bieruniu